Norėdami pateikti užsakymą:
print@bmkkc.lt
SUSISIEKITE SU MUMIS:
+370 6 181 0913
+370 6 068 1037
plakatai

Plakatai

Verslo, renginio ar bet kokią asmeninę idėją perkelkite ant aukštos kokybės popieriaus – sukurkite įsimintiną plakatą, kuris praeivių akis patrauktų ne tik žavia mintimi, bet ir ryškiomis spalvomis, puikia kokybe.

Plakatų spaudai siūlome skirtingo storio (nuo 120 g/m2 iki 250 g/m2) ir blizgumo popierių:

  • Standartinis popierius. Įvairus popieriaus storis, skirtas plakatams, afišoms ir pan.
  • Foto popierius. Pasirinkite matinį arba blizgų arba satininį (pusiau matinis, pusiau blizgus) foto popierių. Ant kokybiško foto popieriaus išryškėja maketuose naudojamų nuotraukų, jų detalių, spalvų subtilybės.
  • PP popierius (sintetinis). Neplyštantis, nesušlampantis popierius, puikiai tinkantis žemėlapiams, brėžiniams ir kitai dažnai liečiamai spausdintai medžiagai, plakatams lauke ir pan.
  • Berūgštis popierius (acid free). Tai specialiai pagamintas popierius, kurio gamybos metu nenaudojamos aktyvios rūgštys arba jos visiškai pašalinamos iš popieriaus gamybos proceso metu. Tai popierius, kurio rūgštingumas yra neutralus. Šis popierius daugybę metų išlieka nepakitęs, išlaiko savo natūralią spalvą.

UAB „Biznio mašinų kompanijos kopijavimo centras“ spausdina užsakymus, kurių plotis siekia iki 1,6 m, ilgis – net iki 100 m.

Neturite maketo? Padėsime jį sukurti!